HAKKIMIZDA
KARADENİZ ELEKTRO MARKET
Elektrik, Elektronik, Enstrüman, Otomasyon malzemeleri temin ve satışında faaliyet göstererek, satış öncesi danışmanlıktan, satış sonrası teknik desteğe ve teslimata kadar geniş bir yelpaze içinde sektörde hizmet vermektedir. Firmamız 1997 yılında elektrik, elektronik, makine ve otomasyon sektöründe satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Kaliteli malzeme, uygun fiyat, üstün hizmet ve geniş stok kapasitesi ile Türkiye ve dünyanın önde gelen üretici firmalarının ürünlerini müşterilerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırmak felsefesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamız aşağıda belirtilen hususları ilke edinmiştir.
Dürüstlükten Asla Ödün Vermeden
Kazanılacak ya da kaybedilecek bedel ne olursa olsun yasalara ve ahlaka uygun yollarla sektördeki hizmetlerimizi sürdürüyor, gerek müşterilerle gerekse tedarikçilerle iş yaparken dürüstlükten ödün vermiyoruz.
1
Zamanında ve Eksiksiz Üstün Hizmet
Müşteri talep ve isteklerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, hasarsız ve de eksiksiz olarak yerine teslim ediyor, müşteri memnuniyeti ve mutluluğu sağlıyoruz.
2
Gelişen teknolojiyle Uyum İçinde
Gelişen teknolojiyii ve yenilikleri yakından takip ediyor, bu gelişmelere ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve üstün hizmet sunuyor, teknolojiyle gelişerek satış ağımızı genişletiyor, bir çok bölgede hizmet veriyoruz.
3
Kaliteden Asla Ödün
Vermeden
Kaliteden asla ödün vermeden etkili ve uygun fiyat politikasını her zaman koruyorak, bununla birlikte müşteri isteklerini analiz ediyor, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sorunsuz ulaştırıyoruz.
4
1997'DEN GÜNÜMÜZE
Müşteri talep ve isteklerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, hasarsız ve de eksiksiz olarak yerine teslim ediyor, müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
NEDEN BİZ?
GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ
Karadeniz Elektromarket, Geniş ürün yelpazesiyle siz müşterilerini kaliteli ve üstün hizmet sunmaktadır. Ürünlerimize ait detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilir, geniş ürün yelpazemizi daha yakından görmek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
DENEYİMLİ KADRO
1997 yılından günümüze elde edilen deneyimlerimizle, müşterilerimize kaliteli hizmeti vermek adına, proje aşamasından teslime kadar itina ile çalışmakta, aynı zamanda müşteri memnuniyetini kazanarak başarılı işlere imza atmaktayız.
TEKNİK DESTEK
Uzman teknik destek ekiplerimiz, Karadeniz Elektromarket güvencesiyle sahip olduğunuz tüm ürünlerde karşılaşabileceğiniz olası sorunları en kısa sürede çözebilecek yetkinliğe sahiptir. Çözüm için bize ulaşmanız yeterlidir.
GÜVEN VE DÜRÜSTLÜK
Kuruluş felsefemizin içinde yer alan güvene dayalı ticaretin yalnızca dürüstlükle mümkün olabileceğini biliyoruz. Bizler dürüstlük esasına dayalı karşılıklı güvenin esas olduğu bir ticari iş ahlakı çerçevesinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.
İHTİYACA GÖRE HİZMET
Karadeniz Elektromarket müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmetini şekillendiren ve ürün tedariğini ihtiyaçlar doğrultusunda temin eden bir işletmedir.İhtiyaçlara göre hizmet anlayışımız satış sonrası süreçleride kapsamaktadır.
HIZLI VE DOĞRU TESLİMAT
Lojistik zincirinin önemli bir parçası olarak zamanında teslimat Karadeniz Elektromarket tedarik zincirinin bir parçasıdır. Bu sayede müşterilerimiz zaman ve para tasarrufu yapmakta,Doğru teslimatın faydalarından yararlanmaktadır.
FİNANS GÜCÜ
Geniş ürün çeşidi ve stok kapasitesi ile müşterilerimizin taleplerini karşılamada sorunsuz bir süreç sunuyor, Karadeniz Elektromarketin güçlü finans yapısı sayesinde müşterilerimizin işlerinin zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.
KALICI DOSTLUKLAR
Karadeniz Elektromarket ilkeli ticari geçmişinden geleceğe müşterileri, paraları alınacak insanlar olarak değil, güvene dayalı ve sürekli ticari ilişki kurulacak kişiler olarak görmektedir. Bu düşünce ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Kaliteli malzeme, uygun fiyat, üstün hizmet ve geniş stok kapasitesi ile Türkiye ve dünyanın önde gelen üretici firmalarının ürünlerini siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz.
444 85 61
Karadeniz Elektromarket 1997'den günümüze, uzman kadrosuyla elektrik, elektronik, makine ve otomasyon sektöründe satış, pazarlama ve teknik destek faaliyetleriyle, üstün hizmet anlayışı ile sizlerleyiz.

Kutlugün Mah. Hacımehmet Orta Küme Evleri NO 2 ORTAHİSAR / TRABZON
© Copyright 2017 All Rights Reserved Karadeniz Elektromarket Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım